Kicsit fura volt, hogy a Harmony OS tegnapi bejelentésén egy dolog nem derült ki az Android konkurenciájának szánt oprendszerről, hogy hogyan is néz ki. Most már azért kicsit többet tudunk.

A mai napon ugyanis a Honor bemutatta az első tévéit, a Honor Visiont és a Honor Vision Prót, amiken már a Huawei által fejlesztett operációs rendszer fut.

Persze sokkal okosabbak azért ettől sem lettünk, hiszen a Honor Vision kezelőfelülete első ránézésre eléggé hasonlít más okostévékre: vannak rajta alkalmazások, időjárás, használható személyi asszisztensként, vagyis tudja a ma elvárható okos funkciókat.

Az 55 colos, 4K-s felbontású tévé (amiről egyelőre nem derült ki, hogy OLED vagy LCD kijelzőt használ) Kínában 3800 jüanba, azaz kábé 150 ezer forintba fog kerülni, míg a Full HD kamerával, hat mikrofonnal és a négy helyett hat 10 wattos hangszóróval felszerelt Pro modell 4800 jüan (azaz nagyjából 200 ezer forint) lesz.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Valóban létezik a tökéletes robotporszívó? Kipróbáltuk a gépet, ami helyettünk is megcsinál mindent

Kvíz: mondunk három várost, melyik országban vannak?

Súlyos bajt jelez a NASA műholdja: elképesztő tempóban roskad össze a világ egyik legnagyobb városa

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés