A kínai Weibo közösségi oldalra került ki egy elég jó minőségű fotó, amin állítólag a Samsung következő csúcsmobilja látható. Hihető.

Legalábbis a kép hitelességét mindenképpen erősíti, hogy a telefonban olyan nagyon sok meglepetés első látásra nincsen, persze ettől még simán lehet egy ügyes áltelefon is.

Ha viszont a képen tényleg a Galaxy S8 látható, akkor azt megállapíthatjuk, hogy az elődhöz képest a felső és az alsó kerete jóval vékonyabb lesz, ami egyben azt is jelenti, hogy elbúcsúzhatunk a fizikai Home gombtól. A telefon kijelzője továbbra is hajlított lesz, ezt nagyjából kémfotó nélkül is biztosra mondtuk volna.

A szaftosabb pletykákat viszont ez alapján a kép alapján sem cáfolni sem megerősíteni nem lehet, így többek között az sem derül ki belőle, hogy a Sasmung az Apple nyomdokain haladva tényleg búcsút int-e a jack-csatlakozónak, hogy az új teló 4K-s felbontású kijelzővel érkezik-e, vagy hogy lesz-e benne duál kamera.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Még az űrből is látszik, a teljes Magyarországot borító hótakaró

Teljesen leállt Ferihegy az extrém téli időjárás miatt

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.