Legalábbis az ufókutatók szerint ez történt. Kár, hogy az éppen a hegyen tartózkodó tévéstáb ezt valahogy mégsem tudta megörökíteni.

Pedig az ufókutatók most aztán tényleg súlyos érveket zúdítanak a hitetlenekre, például ott van az a nem elhanyagolható tény, hogy

  • egy nagyon rossz minőségű webkamerás felvételen látható egy fénynyaláb, és
  • ennyi.

Ami semmi más nem lehet, mint a katonaság vagy az ufók.

"Na jól van, de mégis mi az anyjukért jönnek ide az ufók, talán ők robbantották ki az Etnát?" - tehetnénk fel a kérdést, de szerencsére a kutatóknak már erre is kész válaszuk van:

épp ellenkezőleg, ők akadályozták meg, hogy nagyobb baj legyen,

és ez csak annak nem nyilvánvaló, aki soha nem nézte a Star Trek című dokumentumfilm-sorozatot, amiben szintén megakadályozták, hogy egy szupertűzhányó elpusztítsa a bolygót.

Az ufóisták szerint emellett az is több mint valószínű, hogy

a vulkán belsejében titkos bázis van,

amit csak a kürtőn keresztül lehet megközelíteni. Ez amúgy nem is rossz ötlet, és csak arra tudjuk biztatni őket, hogy indulás az Etnához, és nézzék meg a saját szemükkel, hogy van-e titkos bázis a belsejében.

Ha érdekelnek a részletek, itt megnézheted a teljes, tizenhárom és fél perces agymenést:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Nagyjából ez a sors várna a Földre, ha ütközne egy kisebb bolygóval

Így csekkold le gyorsan, hogy megszerezték-e valamelyik fiókod jelszavát

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
21% 4-7 éve
12% 8-10 éve
42% +10 éve