Ha moziban látnánk ilyet, azt mondanánk, hogy ez aztán igazán ügyes számítógépes animáció.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Csakhogy ez nem valamelyik stúdió nagy költségvetésű filmje, hanem a "cudar" valóság, amit Alexander Gerst örökített meg a Nemzetközi Űrállomás fedélzetéről.

A német geofizikusnak közel sem ez az első komoly dobása, a lassan az ISS hivatalos fotósává váló asztronauta korábban már készített lélegzetelállító time-lapse videót, lencsevégre kapott egy szupertájfunt, meg nagyjából mindent, ami a fényképezőgépe látóterébe került.

A Szojuzhoz csatlakoztatott Progress űrhajó egyébként éppen az ISS-re tartott 2,5 tonnányi rakománnyal a fedélzetén, ami azért különösen jó hír, mert az október elején történt kényszerleszállás után elég bizonytalan volt, hogy mikor állhatnak újra hadrendbe az orosz rakéták.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott