Már-már úgy tűnik, hogy a felhasználók mindenre használják az új MacBook Pro érintősávját, csak arra nem, amire kéne: a TouchBaron futtatták már a Doomot, lehet rajta zongorázni, és Kitté is átalakult már, most pedig egy ügyes programozónak sikerült átültetnie rá minden idők egyik legjobb játékát is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Erik Olson a Lemmings nevű klasszikust húzta rá az érintősávra, ami kicsit ugyan funkciótlannak tűnik ebben a formában, de azért így is nagy poén.

Erik Olsson on Twitter

A 2170x60 pixeles kijelző korlátai itt is erősen megmutatkoznak, hiszen az eredeti játékból nagyjából annyi maradt, hogy a buta lemmingek sétálgatnak jobbra-balra. Na de azért még mindig sokkal értelmesebb, mint mondjuk a Doom, ami gyakorlatilag játszhatatlan ilyen felbontásban.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
25% Hazai
32% Idén egyik sem