Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
  • A felhasználók évek óta követelik a Faceboktól, hogy a lájk (avagy tetszik) gomb mintájára hozzanak létre egy diszlájk (nem tetszik) gombot is, amivel a nemtetszésüknek adhatnak hangot.

  • Mark Zuckerberg főkolompos mindeddig kategorikusan elzárkózott ettől.

  • Azonban tegnap mindenki legnagyobb meglepetésére bejelentette, hogy a cég már dolgozik a diszlájk gombon, és hamarosan tesztelni is fogják.

  • De ami valójában jön, az aztán nagyon nem fog tetszeni azoknak, akik azt várták, hogy végre egy gombnyomással kifejezhessék a negatív véleményüket is.

A Facebook főnök ugyanis hiába nevezte a gombot egyértelműen Dislike gombnak, ez valószínűleg csak egy ügyes marketingfogás, amivel meglovagolja a Nem tetszik gomb, és annak szinte folyamatosan napirenden tartott érkezése körül kialakult fokozott figyelmet: ami jön, az Zuckerberg körülírása szerint inkább egy olyan gomb lesz, amivel az emberek kifejezhetik a szimpátiájukat olyan eseményekkel kapcsolatban, amikor a lájk használata helytelen lenne (pl. haláleset).

Szóval olyan ez, mint a női foci vb: jó meg szép, csak nem ezt vártuk.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Akik hatalmas repülőgépeket látnak, ha belenéznek a visszapillantóba

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés