Elon Musk közösségi oldalának mélyrepülését használná ki, vagyis saját Twittert csinálnak Mark Zuckerbergék.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Vannak történések a Meta háza táján, egyrészt majd egy évtized különélés után ismét összeköltözhet a Facebook és a Messenger, vagyis a Meta terve szerint

az üzenetküldő újra a fő alkalmazásban lenne elérhető.

Az egyesülés nem csak ötlet szinten merült fel, ugyanis már tesztelik, amit éppen mostanság terveznek szélesebb körre is kiterjesztenek.

Egyébként anno Mark Zuckerbergék azzal magyarázták a válást, hogy ezáltal még jobban elkülöníthetővé váljon egymástól a két platform, most az egyesítést pedig lényegében azzal, hogy a felhasználók ne csak a csevegőt használják, hanem a Facebookot is megnyissák.

Másrészt P92 kódnév alatt fejlesztenek egy új közösségi platformot, amit vélhetően a Twitter alternatívájának szánnak,

tekintve, hogy (rövidebb) szöveges bejegyzések posztolására szolgálna – az információk szerint a projektet a Metához tartozó Instagram vezetője, Adam Mosseri felügyelni.

Zuckerbergék lépése logikusnak tűnik, hiszen amióta Elon Musk megvette a Twittert, hanyatlik új játékszerének népszerűsége, míg a konkurensnek számító Mastodoné folyamatosan nő, szóval a Meta lényegében a Twitterből kiábrándultakra utazik.

(Forrás: TechCrunch, fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Ekkora a sebességkülönbség az Apple és a Samsung csúcskészüléke között

Spoiler: az elmúlt néhány év után trónfosztás történt a márkát illetően.

Jelenleg ez a mobil rendelkezik a világ legjobb kijelzőjével

E tekintetben a Samsung még a dobogóra sem fért fel.

Ez a kütyü lehetővé teszi, hogy bármely telefonnal térerő nélkül tudj mobilozni

Jelentősen kevesebbe kerül, mint egy műholdas hívásra képes iPhone.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott