Úgy tűnik, befellegzett az Androidnak az Egyesült Államokban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az iPhone mindig is népszerű volt az amerikai fogyasztók körében, a StockApps.com szeptemberi jelentése szerint pedig dominanciája valóban jelentős, merthogy az Egyesült Államokban használt okostelefonok közel 50%-át az Apple zászlóhajójának számító okostelefon teszi ki,

azaz az USA-ban minden második embernek iPhone lapul a zsebében.

A Piper Sandler közvéleménykutató-cég pedig azt is megmérte, hogy az amerikai tinédzserek mely gyártó telefonját használják a legszívesebben,  ami amolyan jövőbetekintéssel is felér. Arra az eredményre jutottak, hogy a tinédzserek 87%-ának iPhone-ja van, 88%-uk szerint pedig iPhone lesz a következő okostelefonjuk – ez utóbbi nagyon komoly márkahűséget jelez, kevés vállalat élvezheti ezt.

Vagyis az Android lényegében halálra van ítélve, legalábbis az Egyesült Államokban.

(Forrás: phonearena.com, fotó: Samsung)

Ez is érdekelhet:

Több mint 30 év után megszűnik a Microsoft Office

A programjai viszont nem szűnnek meg.

Forradalmi módszer válthatja az arcfelismerést és az ujjlenyomat-olvasást mobilunk feloldásánál

A teljesen új azonosítási mód hatalmas áttörést hozhat mobiltelefonok piacán.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Akik hatalmas repülőgépeket látnak, ha belenéznek a visszapillantóba

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés