Bár nem sokat tudunk a videó készítésének körülményeiről, de sanszos, hogy a lengyel légierőnél dolgoznak a legtökösebb pilóták. Vagy legalább is a legőrültebbek biztosan.

A mutatvány nem csak azért trükkös, mert ilyen közel repülni valamihez, ami maga is nagyon gyorsan repül, alapból piszkosul nehéz, de az előtte haladó gép miatt a vadászgépnek tulajdonképpen "szélárnyékban" kellett repülnie, ami nem kimondottan az a feladat, amire ezeket a gépeket tervezték. Egyébként ez az oka annak is, hogy a MiG-29-es úgy imbolyog, mintha kerozin helyett Smirnoffal tankolták volna meg felszállás előtt.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Föld mélyén 50 000-szer több energia rejlik, mint a világ összes fosszilis tüzelőanyag-készlete

Miért felfedezetlen a Föld tengerfenekének 99,999%-a?

A NASA olyat tesz, amit eddig soha: élőben, a saját képernyődön nézheted végig az emberiség történelmi visszatérését a Holdhoz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés