Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Samsung nem durrantott igazán nagyot a világ legnagyobb mobilkommunikációs kiállításán. Bár hoztak egy 10 colos Galaxy Note névre keresztelt tabletet, illetve egy projektoros telefont, a szakma és a vásárlók által várt Galaxy S III nem került a polcokra. Egyes iparági sustorgások szerint a Samsung nem szeretné elkövetni azt a hibát, amit anno az iPad 2 megjelenése előtt, amikor is septiben visszahívták az éppen debütált Galaxy Tab 10.1-et mivel az almás” tablet megjelenésével már nem a Samsungé volt a világ legvékonyabb táblagépe. Most talán megvárják, hogy ki mivel rukkol elő, majd kicsit faragnak még az S III-on, hogy olyat mutassanak a világnak, amilyet eddig még nem láttunk, ami azért szokott sikerültni a Koreai gyártónak.

A ZTE sem forgatta ki sarkaiból a világot, de azért kellemes meglepetéseket okozott az eseményen. Egyrészt az Android készülékek után bemutatták második Windows Phone 7 rendszerű készüléküket, illetve egy brutális atomreaktor erősségű hardverrel szerelt négymagos tabletet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A gyártósortól az üzletek polcaiig – hogyan támogatja a technológia a termékértékesítést?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés