A SETI egyik vezető kutatója állítja.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Liner szúrta ki a földön kívüli létformák keresésével foglalkozó intézet, a SETI egyik vezető kutatójának, Andrew Siemion egyik nyilatkozatát, amely szerint túlságosan naív feltételezés azt gondolni, hogy a földönkívüliek jó szándékúak lennének:

„Nagy esély mutatkozik arra, hogy rosszindulatú idegenektől hemzseg az univerzum. Ezt pedig mindenképpen számításba kell vennünk a világűr feltérképezése és kutatása esetén.”

Siemion szerint az is szentimentális képként él az emberek fejében, hogy a földönkívüliek barátságosan fogadják majd az emberiség kapcsolatfelvételét. Ezen az állásponton van Michio Kaku fizikus is, aki szerint könnyen elképzelhető, hogy valójában egy agresszív ellenséggel állhatunk szemben.

Egy fizikus professzor elmondta, mit csinálj, ha elrabolnak az ufók

És azt is, hogy hol alakulhatott ki még élet a Naprendszerünkben.

Ha már földönkívüliek, ufó és hasonlók:

Ufó látható a felvételeken, már a Pentagon is megerősítette

Háromszög alakú valami jelenik meg az égbolton.

Azonosítatlan repülő tárgyak vettek üldözőbe több amerikai hadihajót is

Nem most történte, de ezzel kapcsolatban szólalt meg a U.S. Navy admirálisa.

(Forrás: Liner, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Akik hatalmas repülőgépeket látnak, ha belenéznek a visszapillantóba

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés