Szivárognak a képek a OnePlus 6-ról, ami egy az egyben úgy fog kinézni, mint az iPhone X, de feleannyiba kerül.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Persze hogy mi számít olcsónak, az eléggé relatív, de úgy tűnik, hogy Magyarországon idén is a OnePlus és a Honor fogja lebokszolni egymás között, hogy ki tud kevesebb pénzért csúcstechnológiát csúsztatni a zsebedbe, a OnePlus új telefonjára pedig már csak néhány hetet kell várnunk.

Addig is lássuk, hogyan fog kinézni a OnePlus 6, amiről egy tokgyártótól, az Olixartól szivárogtak ki képek, és ez alapján a teló hajszálpontosan koppintása lesz az iPhone X-nek.

Nyilván ez csak a telefon megjelenésére igaz, a Face ID-hez szükséges szenzorerdőre nem kell számítanunk, amire viszont számíthatunk, az egy 6,2 colos, 2280x1080 pixeles AMOLED-kijelző, Snapdragon 845 proci, 8 GB RAM, és 20+16 megapixeles duál kamera.

Nem rossz, nem rossz, főleg, hogy a 64 GB tárhellyel szerelt alapmodell ára a hírek szerint 500 dollár körül lesz, vagyis valószínűleg Magyarországon sem fog 150 ezer forintnál sokkal többe kerülni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Hirdetés