A PlayIT-en jól megférnek egymás mellett a tankok és a sportautók, az Xbox One és a PS4, meg Joker és Darth Vader is. Ha nem hiszed, nézd meg a játékkiállításról készített képgalériánkat.

Közép-Kelet-Európa legnagyobb játékkiállítására tizenkétezren látogattak ki idén – köztük mi is, hogy egy exkluzív képgalériába sűrítsük bele a rendezvény sava-borsát. Ha lemaradtál róla, itt az ideje pótolni, ami kimaradt, ha pedig ott voltál velünk, akkor segítünk felidézni a szép emlékeket.

A rendezvény egyik legizgalmasabb eseménye természetesen a cosplay verseny volt, amelyről annyi képet lőttünk, hogy kénytelenek voltunk egy külön galériába pakolni őket.

Ha még nem volt elég a csajokból, kattints tovább a másik cikkünkre, amelyben kifejezetten a PlayIT legszebb hölgyeit gyűjtöttük egy gyönyörű csokorba.

(Fotó: Bobák Áron, Csaby Sándor)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Az Apple csendben megoldotta az iPhone és az Android közötti kommunikáció legnagyobb hibáját

Svájc új szuperfegyvere: 27 méteres gödör, 1879-es technológia és egymillió ellátott otthon

Hatalmas Rolls-Royce-ot kapott a Közlekedési Múzeum

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés