Formálisan már nevet is változtatott egy jobb sorsra érdemes nő az iPhone miatt.

Folyamatosan igyekeznek egyszerűsíteni és gyorsítani az életünket a techcégek, ami alól az Apple sem kivétel: például az eddigi Hey, Siri! parancs helyett a szeptemberi iOS17 óta már elég csak annyit mondani, hogy Siri!

Ennek a többség örül. De nem mindenki. Siri Price sem.

Igen, ilyen nevű fitneszedző valóban létezik, és elég kellemetlen is neki, amikor kimondják a nevét, mire egy csomó telefon megszólal körülötte – írta meg a Sun híre alapján a HVG.

Nyilván nem könnyű megoldani a helyzetet, ezért a legegyszerűbb döntést hozták: az ügyfelei Siznek hívják, mert hát az összes MI-s iPhone-t mégsem lehet átprogramozni egy edinburghi személyi edző kedvéért.

Lehet azon polemizálni, miért éppen Sirinek hívják a techcég szoftverét, de voltaképpen mindegy, valószínűleg lehetetlen könnyen megjegyezhető és kiejthető nevet adni úgy, hogy valakit ne hívnának ugyanúgy a nagyvilágban. Talán ha a Sirik (az emberek) összefognak, együtt elérhetnek valamit, de erre sem adnánk sok esélyt.

(Forrás: HVG, fotó: Unsplash, illusztráció)

Ez is érdekelhet:

Új iPhone-od van? Nehogy egy BMW-ben töltsd, mert kicsinálod

Igencsak kellemetlen meglepetés érheti azokat, akiknek nemcsak új iPhone-juk, de viszonylag nem régi BMW-jük is van.

Megkínozták az Apple hatszázezres csúcskészülékét, meglepő eredményt hozott

Egyértelműen kiderült, hogy az iPhone 15 Pro Maxra jobban kell majd vigyázniuk tulajdonosaiknak.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Kiszámolták, melyik lesz 2026 legrosszabb napja

Az Apple eltüntetheti az iPhone-ok egyik legfeltűnőbb kompromisszumát

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
52% Nincs tapasztalatom vele.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés