És ezt nem brit tudósok számolták ki, egyszerűen csak ránéztünk a VETR Audio PANL1-re, aztán összevetettük a fejünkben élő átlagos asztal képével, és máris láttuk, hogy Platónnak nem nagyon lehetett igaza.

Mármint abban, hogy a létező dolgok csak elfuserált másolatai az ideálisnak, ugyanis a PANL1-gyel kiegészített asztal bizony nagyon közel jár ahhoz, hogy tökéletes másolata legyen az asztalról a fejünkben létező képnek, legyen az akár egy IKEÁ-s Micke, akár egy hokedli.

Hogy a szénszálas anyagból készült, mindössze 1,3 milliméter vastag hangszórók vajon jobban szólnak-e, mint a nem szénszálas anyagból készült társaik, nem tudjuk, de a 96 wattos teljesítmény, a 115 decibeles hangzás és a szetthez tartozó mélynyomó azért elég ígéretesen hangzik.

A 250 dollárért kapható hangfalat 12 különböző színben lehet megrendelni az Indiegogóról, de ha minket kérdezel, szerintünk messze a sima szénszálas-szürke néz ki a legjobban.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Teljesen leállt Ferihegy az extrém téli időjárás miatt

Miért ónos eső az ónos eső, ha nincs benne ón? És akkor mi is ez valójában?

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés