Napi vagányság: a 16 éves klímaaktivistának bejött a saját beszédének halálhörgős változata.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ha már azt hitted, nem lehet többet hozzátenni Greta Thunberg klímakonferenciás beszédéhez, akkor tévedsz. Mi is megénekeltük a Player hasábjain, hogy Greta szenvedélyes beszédének elkészült John Mollusk előadásában a death metál verziója:

A Suaka nevű metálbandában játszó dobos, aki svéd halálmetálosította Gretát, így nyilatkozott:

„Mikor láttam a beszédét, lenyűgözött Greta szenvedélye és dühe. És amilyen szavakat választott a beszédéhez, teljesen illettek azokhoz a kemény metálbandákhoz, amiket imádok, például az Entombed, Gojira, At the Gates vagy a Sepultura dalszövegvilágához. Igazából nem volt semmilyen konkrét szándékom azzal, hogy Greta brutálisan ütő szavait metáldallá alakítom, de úgy gondolom, minden egyénnek meg kéne tenni a magáét, hogy óvja a környezetetet.”

És akkor jön a fejlemény: Greta Thunberg is látta a videót és egy tweetben maximálisan jóvá is hagyta:

„Leállok ezzel a klíma-izével... innentől csak death metált fogok nyomni!”

És hát persze az elég vagány reakciót imádta a Twitter-közösség:

Way to go, Greta!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Német sorozatszínésznő a nap csaja

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés