A Manchester United akkora parádézott, amekkorát már nagyon rég látott az Old Trafford.

Az MU-nak José Mourinho alatt eddig csak szenvedve (vagy még úgy sem) jöttek az eredmények, most viszont mindenkit meglepett a csapat, ugyanis nemcsak simán átgázol a bajnoki címvédő Leicester Cityn (4–1), hanem igencsak pofás és néhol már-már szórakoztató játékkal tette azt:

Legalábbis az első félidőben még voltak ilyenek, mert miután az első 40 percben meglőtték összes góljukat, már túl sokat már nem csináltak Ibráék.

És akik kifejezetten örülhettek ennek a meccsnek:

Chris Smalling például rögtön duplán örülhetett, kezdőként léphetett pályára (igaz csak kényszermegoldásból) és rögtön gólt fejelt szögletből (1–0).

Juan Mata, mert egy zseniális összjáték végén remek gólt lőtt (2–0). A spanyol talán már nincs is annyira kétségbeesve, mint Mou kinevezésekor volt – a portugál volt az, aki anno elüldözte őt a Chelsea-től.

Marcus Rashford, aki egy gyorsan elvégzett sarokrúgásból megszerezte idénybeli negyedik PL-meccsén harmadik gólját (3–0).

Paul Pogba, aki megszerezte első MU-s gólját (4–0), és így talán már annyira már nem nyomja a vállát a 105 milliós teher.

És persze a leicesteres Demarai Gray, aki szépített egy kicsit az eredményen (4–1).

A Manchester United legközelebb az Európa-ligában játszik a Zorja Luganszk ellen, illene nyerniük az angoloknak, ráadásul gólokkal.