A Legia Warszawa kétgólos hátrányból állt fel és ikszelt a Real Madriddal a Bajnokok Ligájában (3–3). Nem is akármilyen gólok születtek mindkét oldalon.

A meccs előtt szinte biztosra lehetett venni, hogy a Real Madrid Lengyelországban zárt kapus meccsen is elveri a Legia Warszawát. A 40. percig pedig így is volt.

Ronaldóék a Real BL-történelmének leggyorsabb találatával szereztek vezetést, mindössze 57 másodperc kellette Gareth Bale bombájához (0–1):

A 35. percben Karim Benzema tovább növelte a spanyolok előnyét (0–2), majd jött a már említett 40. perc, amikor a Legia Vadis Odjidja-Ofoe borzasztóan nagy löketével szépített (1–2):

Spanyol oldalon az 58. percben jött a hidegzuhany, Miroszlav Radovics 17-ről lőtt szintén nem kis gólt, és ezzel oda is lett a Real kétgólos előnye (2–2):

A 83. percben még egy adag hidegzuhany kaptak a nyakukba CR-ék, ugyanis a lengyelek megfordították a meccset (3–2), igaz, csak két percig örülhettek, mert Mateo Kovacic gyorsan egyenlített (3–3).

És ez is lett a vége, vagyis 3–3, de ennek a Real örülhet inkább. Ez az eredmény azt jelenti, hogy a Legiának még maradt matematikai esélye az Európa-ligát érő harmadik hely elérésére. Nikolics Nemanja amúgy kezdőként lépett pályára, a 70. percben cserélték le.

A csoport másik meccsén a Dortmund hazai pályán Ramos fejesével verte 1–0-ra a Sportingot, így két fordulóval a vége a német csapat már biztosan ott van a legjobb tizenhat közé. A portugáloknak a vereség ellenére még maradt matematikai esélyük a továbbjutásra.