Tökéletesen kezdett a Napoli, majd Ramos két fejes góllal elintézte, hogy ne legyenek izgalmak.

A madridi 1–3 után a Napoli rögtön letámadta a Realt, az olaszok az első félidőben szinte végig domináltak, és Mertens révén vezetést is szereztek:

Az első 45 percben a belgának volt még egy kapufája, igaz, Ronaldónak is. A második félidő elején meg a Realnak egy egyenlítő gólja, egy szöglet után Ramos fejelt a kapuba:

Aztán öt perccel később még egyet fejelt a madridi csapatkapitány, itt még szerencséje sem volt a Nápolynak:

A hajrában aztán Morata állította be a végeredményt:

1–3 lett a vége, vagyis a Real kettős győzelemmel jutott tovább, még úgyis, hogy mindkét meccsen vezetett a Napoli.