Arthur nem az angol nyugdíjasok megszokott életét éli, ugyanis a garázsában egy Volkswagen Golf R áll, ami már gyárilag is legalább 300 lóerős, de Arturnak ez nem volt elég, ezért megduplázta a teljesítményét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ha azt gondoltad, hogy a Golf egy unalmas autó, ami nyugdíjasoknak való, akkor nézd meg ennek az angol öregúrnak az autóját. Arthur, miután eladta a BMW M135i-jét, egy hasonlóan sportos típust keresett, és így kötött ki a Golf R-nél, aminek a kétliteres, turbós motorja 300 lóerős, és DSG váltón keresztül hajtja mind a négy kereket.

Arthur azonban átépíttette, hogy még erősebb legyen. Új turbót, töltőlevegő-hűtőt, befecskendező- és kipufogórendszert kapott a Golf, amivel a teljesítménye elérte a 600 lóerőt. A legjobb az egészben, hogy a külsején nem változtatott, még mindig teljesen szériának néz ki. Arthur azóta eladta az autót, és egy Audi TT RS-t vett, amit 1000 lóerősre építtet…

Ez is érdekelhet:

8 dolog, amit tudnod kell a vadonatúj 8-as Golfról

Nem a forma, hanem a tartalom az igazi újdonság.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott