Ugye milyen kényelmes elhagyni a vezetékes töltőt és csak elegánsan letenni a telefont a vezeték nélküli töltő padjára, miután hazaértél? Na, a BMW valami ilyesmit tervez az autói számára.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Tulajdonképpen egy hatalmas töltőpadról van szó, melyet kifejezetten az 530e iPerformance plug-in hibridhez fejlesztettek ki, és mely a 220-ba bedugva, majd a garázs padlójára helyezve azonnal megoldja a töltéssel kapcsolatos problémáidat. Csak annyi dolgod van, hogy az autót az utasításoknak megfelelően a töltő felé kormányozd, a többit pedig a töltőpad és a jármű megbeszélik egymással.

Valahogy így:

A BMW szerint az 530e-ben lévő 9.4 kWh teljesítményű akkumulátortelep 3 és fél óra alatt tölt fel teljesen a technológia segítségével, ami nem sokkal több, mint egy teljes vezetékes feltöltés ideje.

Azért azt meg kell jegyeznünk, hogy a dolog még tesztfázisban leledzik, azt legkorábban jövőre vezeti be a cég Európában, és kezdetben kizárólag az 530e iPerformance plug-in hibrid részére. A BMW többi elektromos és hibrid modellje később kaphatja meg a termékkompatibilitást.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

111 km/órával száguldott a valaha készült leggyorsabb Lego-autó

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés