Persze nem ugyanazt, amit ők fognak használni, de segítenének.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Korábban már volt arról szó, hogy ha minden kötél szakad, akkor a Red Bull a Ferrari B kategóriás motorjait használhatja, azonban az osztrákok nem igazán jöttek lázba az ötlettől. A Ferrari egy újabb sajtótájékozatóján kijelentette, hogy ők még mindig nagyon szívesen szállítanának motort az osztrák csapatnak, ha az igényt tartana rá. A Red Bullnak még mindig nincs 2016-ra motorbeszállítója, a pletykák szerint azonban ők most a saját erőforrásuk megépítésén gondolkoznak.

Sergio Marchionne, a Scuderia elnöke azonban csak próbálja rásózni a régi motorjaikat Hornerékre.

„Meg van annak a lehetősége, hogy adjunk erőforrásokat a Red Bull számára, de természetesen nem ugyanazt a motort kapnák meg tőlünk, mint amit mi fogunk jövőre használni. Ez egy olyan gesztus, amit mi teszünk azért, hogy a Red Bull jövője tisztázódjon, és velünk maradjanak. Biztosak ehetnek abban, hogy az alternatív motorunk is a Ferrari lehető legnagyobb mérnöki precizitásával lesz elkészítve. De ahogyan már mondtam, az nem lehet az, amit mi fogunk használni.”

„Nekünk nem csupán az a célunk, hogy mindenkit legyőzzünk, hanem hogy olyan dolgokat építsünk, amik jót, és meg tudjuk másokkal is osztani. Ezért ajánljuk fel a motorjainkat a Red Bull számára.”

 

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott