A Red Bull tanácsadója szerint nehéz a véletlen számlájára írni az Ocon-Verstappen incidenst.

Helmut Marko kifejezetten dühös Esteban Oconra a Brazil Nagydíjon történtek miatt. Az osztrák szerint túlságosan gyanús egybeesés, hogy egy Mercedes nevelésű, éppen ülést kereső pilóta tett szívességet Lewis Hamiltonnak és csapatának:

„Hihetetlen, hogy egy lekörözött, a Mercedes kötelékébe tartozó pilóta nekimegy a vezető autónak. Hihetetlen. (...) És ez az idióta csak egy 10 másodperces stop-and-go büntetést kap érte. Én egyfutamos eltiltásra számítottam. De nem akarok mást mondani erről az ügyről, mert sohasem láttam még hasonlót.”

A Force India csapatfőnöke, Otmar Szafnauer értelmetlen összeesküvés elméletekben gondolkodni:

„A versenyzők nem gondolkodnak azon, milyen pozícióban lesznek 2020-ban. (...) Esteban bejelentkezett a rádióban és megkérdezte, visszaveheti-e a körét, mi pedig igent mondtunk.”

A Mercedes-csapatfőnök Toto Wolff pedig nem különösebben kommentálta Marko kijelentéseit:

„Dr. Marko így látja a világot, én pedig szeretném ezt ennyiben hagyni, nem akarok erre a szintre lesüllyedni.”

Jacques Villeneuve sincs túl jó véleménnyel Oconról:

Villeneuve szerint Ocon egy szégyen

Villeneve-öt azzal nem lehet vádolni, hogy finomkodott volna.

(Fotó: Fox Sports)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Még mindig hidegrázós Hamilton és Verstappen utolsó köre arról a bizonyos Abu-dzabi Nagydíjról

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés