A Red Bull tanácsadója szerint nehéz a véletlen számlájára írni az Ocon-Verstappen incidenst.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Helmut Marko kifejezetten dühös Esteban Oconra a Brazil Nagydíjon történtek miatt. Az osztrák szerint túlságosan gyanús egybeesés, hogy egy Mercedes nevelésű, éppen ülést kereső pilóta tett szívességet Lewis Hamiltonnak és csapatának:

„Hihetetlen, hogy egy lekörözött, a Mercedes kötelékébe tartozó pilóta nekimegy a vezető autónak. Hihetetlen. (...) És ez az idióta csak egy 10 másodperces stop-and-go büntetést kap érte. Én egyfutamos eltiltásra számítottam. De nem akarok mást mondani erről az ügyről, mert sohasem láttam még hasonlót.”

A Force India csapatfőnöke, Otmar Szafnauer értelmetlen összeesküvés elméletekben gondolkodni:

„A versenyzők nem gondolkodnak azon, milyen pozícióban lesznek 2020-ban. (...) Esteban bejelentkezett a rádióban és megkérdezte, visszaveheti-e a körét, mi pedig igent mondtunk.”

A Mercedes-csapatfőnök Toto Wolff pedig nem különösebben kommentálta Marko kijelentéseit:

„Dr. Marko így látja a világot, én pedig szeretném ezt ennyiben hagyni, nem akarok erre a szintre lesüllyedni.”

Jacques Villeneuve sincs túl jó véleménnyel Oconról:

Villeneuve szerint Ocon egy szégyen

Villeneve-öt azzal nem lehet vádolni, hogy finomkodott volna.

(Fotó: Fox Sports)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Hazai pályán a Red Bull: Itt az Osztrák Nagydíj menetrendje, nehogy lemaradj!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
12% Anglia
0% Brazília
21% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés