James Bond-stílusban fog versenyezni a Red Bull Silverstone-ban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Különleges festéssel tiszteleg a Red Bull az F1 1007. futama előtt, a Brit Nagydíjon ugyanis megjelenik a kultikus James Bond-filmeket idéző 007-es logó az osztrák istálló autóin. Ennél stílusosabbak már nem is lehetnének:

Aston Martin Red Bull Racing on Twitter

Admiring that @007 look ? A few more angles of our special look for the #BritishGP ?? @astonmartin #F1

Ráadásul Verstappen és Gasly autója is kapott egy-egy James Bond-rendszámot a hátsó szárny hátuljára – természetesen csak festve –, előbbi az 1964-es Goldfingerben használt Aston Martin DB5-ösét, míg utóbbi az 1987-es Halálos rémületben látható Aston Martin V8-asét:

Aston Martin Red Bull Racing on Twitter

The RB15's riding under different plates this #BritishGP weekend ?? @007 @astonmartin #F1007

És ha már szóba került a Brit Nagydíj:

A Renault megcsinálta minden idők legjobb F1-es plakátját

Minden túlzás nélkül állítjuk: állat lett!

(Forrás, fotó: Aston Martin Red Bull Racing, formula1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott