Az eredetileg 2020-ig szóló kontraktus már 2025-ig szól.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Williams bejelentette, hogy 2025-ig hosszabbítottak a Mercedesszel, ami azt jelenti, hogy továbbra is a német gyártó lesz a sokkal szebb napokat is megélt angol istálló a motorszállítója:

ROKiT WILLIAMS RACING on Twitter

Extending our power unit partnership with Mercedes-Benz until the end of 2025! ? We've had some great moments over the past six years and we're looking forward to many more as we fight our way back up the grid ??

A Williams a hibridéra kezdete, azaz 2014 óta használ Mercedes-motorokat, az istálló pedig elégedett a közös munkával, legalábbis ezt érezni ki Claire Williams helyettes csapatfőnök szavaiból:

„Nagyszerű együttműködésünk a Mercedesszel már hat éve tart, és továbbra is élvezzük. (...) A Mercedes a sportág legsikeresebb motorszállítóinak egyike, és hisszük, hogy továbbra is egy nagyon erős motorral járulnak az autónkhoz.

És Toto Wolfftól azt is megtudhatjuk, hogy a Mercedes is örül a közösködésnek:

„A Williams a sportág egyik legikonikusabb márkája, mi a Mercedesnél pedig büszkék vagyunk arra, hogy a családunk tagjának tekinthetjük.”

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

111 km/órával száguldott a valaha készült leggyorsabb Lego-autó

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés