Valakinek biztosan nem tetszett, mert hívta a rendőröket, akiknek szintén nem tetszett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Megértjük azokat, akik hátsókerekes Ladákat berhelnek, hogy aztán autózzanak velük egy élvezeteset, és még azt se mondjuk, hogy otthon, a négy fal között csinálják, azt viszont igen, hogy ne a közúton. Az az abaújkéri fiatalember ez utóbbi szabályt szegte meg, aki január 14-én szerény driftprodukciót mutatott be a faluban, ám ezt nemcsak az látta, aki videózta, hanem valaki más is, aki viszont kihívta rá a rendőröket.

„A rendőrök megállapították, hogy a szabálysértő úgy közlekedett, hogy az autója érvényes forgalmi engedéllyel és rendszámmal sem rendelkezett, illetve a kocsi motorháztetője is hiányzott. A szabálysértések elkövetését meghallgatása során elismerte, ezért a hatóság pénzbírsággal sújtotta” – írja a Police.hu, és rögtön fel is hívták a figyelmet a közlekedési szabályok betartásának fontosságára.

Ez is érdekelhet:

Sokba került a gázfröccs a BMW-snek, aki egy rendőrautó előtt farolt fel a Váci útra

Lehet, hogy megnézte, jönnek-e a főúton, de a tükörbe nem pillantott.

Egy halott férfit kapcsoltak le a nyomozók Érden

Jó ötlet volt, hogy halottnak nyilváníttassa magát, de végül nem tudta végigvinni a mestertervet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Videón az 1906-os Francia Nagydíj, amit 120 éve egy magyar nyert meg

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés