Legalábbis Button szerint, aki már mindkettejük csapattársa volt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Jenson Button 2010-ben csatlakozott a McLarenhez világbajnokként, és versenyzett Hamilton ellen egészen 2012-ig, amikor is a honfitársa a Mercedeshez igazolt. Ebben a három idényben Button rengetegszer teljesített jobban, mint Hamilton, és szerint a brit nem volt akkora kihívás három év alatt, mint jelenlegi csapattársa, Fernando Alonso 2015-ben.

“Versenykörülmények között Fernando nagyobb kihívást jelent, főleg a nyugalma és konzisztenicája miatt. Mindig ott van körülötted. Volt néha, hogy Lewisszal sem tudtam mit kezdeni, de néha olyan is volt, hogy még a visszapillantómban sem láttam. Most talán már más lenne vele dolgozni, de Fernando mindig ott van körülöttem és sose szakad le.”

“Ha előtted van, akkor húz maga után, ha pedig mögötted, akkor tol téged előre. Ez nagyon jó dolog, és élvezem. És nagyon jót tesz a csapatmunkára nézve.”

“Egy évvel ezelőtt még megválasztottak a rajtrács legjobb pilótájának. Elképesztő, hogy az emberek milyen gyorsan tudnak felejteni. Nagyon tehetséges, gyors és minden megvan benne, ami kell. Minden pilótának vannak erősségei, és nagy gyengeségei is, de nem hiszem, hogy neki lenne.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
22% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés