Azok után, hogy a Mars felületén is lehet barangolni a Tesla fedélzeti rendszerének érintőképernyőjén, egyáltalán nem meglepő, hogy hamarosan videojátékozni is lehet majd rajta. Elon Musk egy hónap múlva, a következő frissítésre ígérte a programokat.

Elon Musk ha valamit a fejébe vesz, akkor általában véghezviszi, ezért biztosra mondhatjuk, hogy az ősszel már videojátékozhatnak is autójukban a Tesla-tulajdonosok. A márka alapítója a Twitteren hintette el, hogy az Atari legendás játékai érkeznek meg a következő rendszerfrissítéssel, de még nem árulta el, hogy melyek.

Elon Musk on Twitter

Some of best classic @Atari games coming as Easter eggs in Tesla V9.0 release in about 4 weeks. Thanks @Atari!

Az egyik kommentre válaszul azonban elejtette, hogy a Mission Command, a Tempest és a Pole Position is ott lehet a játékok között, az utóbbit pedig akár a Tesla kormánykerekével is lehetne játszani, nyilván csak álló helyzetben. Musk hozzátette, játékfejlesztőket is keres, hogy kreatív módon még többet tudjon kihozni a Teslák érintőképernyőjéből.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

„Elrágta a patkány” a biztonsági övét, a rendőrök nem értékelték a kreatív csomót

Lefagytak a robottaxik Vuhanban, megálltak az út közepén

Felesleges az F1-et félteni Verstappen nélkül: megnevezték a zsenit, aki hamarabb feledteti a bajnokot, mint hinnénk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
10% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
72% Nem.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés