Nyolcan is a falban kötöttek ki már az első körben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hatalmas, talán az év legnagyobb tömegbalesetével indult az elektromos Forma–1, azaz a Formula E aktuális szezonjának utolsó, szöuli állomásának szombati futama, amikor a pálya egy pontján a vizes aszfalton megcsúszva nyolcan is a falba kötöttek ki. A sorozat hivatalos Twitter-oldalának közlése szerint mindegyik érintett versenyző sértetlenül szállt ki az autójából – bár ők hét pilótáról írnak, de a felvételen nyolc látható:

A futamot a Jaguar színeiben versenyző, összetettben második Mitch Evens nyerte. A világbajnokságot egyébként a Forma–1-et is megjárt Stoffel Vandoorne vezeti 21 pontos előnnyel, vagyis a világbajnoki cím megszerzéséhez a belgának elég egy ötödik helyre behozni a Mercedesét a vasárnapi futamon – ezzel pedig összejöhet neki az, amire az F1-ben egy pillanatig sem volt esélye: felér a csúcsra.

Ez is érdekelhet:

Alonsót a Mercedes igazolta le az Aston Martinhoz, ráadásul Hamilton miatt?

Érdekes teóriával álltak elő Fernando Alonso meglepő átigazolásával kapcsolatban.

Még az is lehet, hogy a Mercedesnél köt ki Ricciardo

Érdekes fordulatot vehet Daniel Ricciardo pályafutása.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés