Idén nyáron már másodszor fordult elő, hogy autóval rohantak bele egy töltőállomás kútoszlopába. Júniusban az M7-es autópályán, most az M3-ra vezető szakaszon tarolta le a benzinkutat egy autós.

Nem tudjuk, milyen sebességgel közelíthette meg a benzinkutat az a sofőr az M7-es autópályánál, aki állítása szerint tankolni szeretett volna, és a vizes úton megcsúszott, de elvitte a kútoszlopot, ami rádőlt egy autóra, egy másik autót pedig a shop falának tolt. Ez az eset még júniusban történt.

Most még egy autós tarolt le egy töltőállomást, ezúttal az M3-as autópálya fővárosi szakaszán történt az eset tegnap. A kútoszlop méterekre repült a helyéről, a sofőrt súlyos sérülésekkel szállították kórházba.

(Képek: police.hu, MTI)

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Egy autóval nem lett volna túlsúlyos a tréler, de rákötöttek még kettőt

Soha nem kapott még annyi autó zöld rendszámot, mint márciusban

2800 helyett 39 ezerért fuvarozta utasait egy budapesti taxis

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
13% Igen, tetszett.
27% Igen, de csalódás volt.
24% Még nem, de megnézem.
36% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés