A legszebb brazil idomok mellett grid boyok is felvonulnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Brazíliában ma este lesz a futam, ahol a hagyományos gyönyörű brazil nők mellett férfiakat is el kell viselnünk majd a rajtrácson, amit abszolút nem tartunk férfias és odaillő látványnak.

És nem csak mi akadtunk ki ezen, hanem Sebastian Vettel is, aki már akkor is a fejét fogta, amikor Monacóban a női fenekek helyett férfimodellek hátsóját kellett néznie. Monacó azért lépte meg ezt az amúgy felháborító lépést, mert a Le Mans-ban és a World Endurance-ben már teljesen kitiltották a rajtrácslányokat.

Brazília hálistennek nem tiltotta ki őket, hanem csak szimplán melléjük rak majd bár brazil formát is, mivel most a nagy egyenlőségek világát éljük, és miért ne foghatná a táblát egy Juan is, nem csak Juanita.

„Nem vagyok a demokrácia hatalmas híve, de nagyon jó ötletnek tartom, hogy a rajtrácson nem csak nők lesznek, hanem férfiak is” – nyilatkozta Bernie Ecclestone.

„Megint lesznek a rajtrácson férfimodellek? Na jó, akkor én szerintem sztrájkba kezdek” – akadt ki az ötlet hallatán Sebastian Vettel.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott