Szerinte Vettelék konkrétan fagyiskocsit üzemeltetnek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bernie Ecclestone nem mondott éppen kedves dolgokat a pilótákról, szerinte a felének nincs is önálló véleménye. A brit üzletember a pilóták számára nemrég írt egy levelet, amiben elvileg támogatta őket, de ahogy később kiderült, igazából a csapatoknak címezte, mert szerinte úgyis ők döntenek el mindent.

„A pilóták mondhatnak, amit akarnak – mondta a riportereknek Bahreinben. – Úgysem tudnak semmit csinálni.”
„Elmondhatják a véleményüket, de véleménye akárkinek lehet. Igazából csak a csapattal tudnak kommunikálni, mert amit a nagyközönségnek mondanak, azt a csapatuk adja a szájukba. Túl sokat beszélnek és nincs mögötte semmi értékelhető tartalom.”

Sebastian Vettelt sem kímélte az öreg, ugyanis szintén beszólt a sportágnak, aki úgy nyilatkozott, hogy a Forma-1 lassan olyan, mint egy nagyon rossz fagyis, aki nem veszi figyelembe a vásárló igényeit.

„Szerintetek meg fogja nyerni a következő futamot? Menjen inkább oda a csapatához és őket fárassza ezzel a dumával, ők már egy ideje fagyiskocsit üzemeltetnek.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés