Van helyette másik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Azt ugye már december óta tudjuk, hogy Nyikita Mazepin lett a Haas egyik pilótája, ami azt jelenti, hogy az orosz milliárdos csemete az F2-ből az F1-be lépett előre. Bejelentését követően röpke egy hét alatt pedig már azt is sikerült bebizonyítania, miért tartják őt botrányhősnek:

Undorítónak és megbocsáthatatlannak tartja új pilótájának botrányvideóját a Haas

A Haas kijelentette, már az a tény is visszataszító, hogy a videót posztolták, hát még az, ami a felvételen látható.

Mazepin viselkedése már az alsóbb formaautós kategóriákban is erősen problémás volt, hogy csak egyet mutassunk „„„„sportszerű”””” megnyilvánulásai közül:

Itt azt fogod látni, hogy bár Mazepin megnyerte a 2020-as Belga Nagydíjat, mivel időbüntetést kapott (egy kerékcsere során történt veszélyes kiengedés miatt), végül csak a második lett Cunoda Júki mögött, amit finoman szólva sem fogadott jól.

 

Szóval Mazepint 2021-ben már az F1-ben láthatjuk, ugyanakkor az F2 nem marad botrányhős nélkül, ugyanis azt az Alessio Deleddát hoztát fel az F3-ból az HWA Racelab istálló, aki többek között őrült száguldozásairól posztolt videóival verte ki rendesen a biztosítékot – például ezzel:

Eközben...

Dobsz egy hátast Daniel Ricciardo 118 milliós céges autójától

Új munkaadója hozzávágott egy szuperautót.

(Forrás: Parc Fermé, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem