Ahol dolgoznak, ott hullik a forgács! Egyelőre mi sem értjük pontosan, hogyan passzol az emberjogi célokért kitört tüntetéssorozat céljai közé egy Mercedes-kereskedés kirablása.

Bármilyen tiszta célokkal is induljon egy-egy nagyobb tiltakozáshullám, valahogy mindig történnek olyan események is a tüntetések során, amelyekkel még a legelszántabb aktivista is nehezen tudna azonosulni. A George Floyd halálával végződött, megmagyarázhatatlanul eltúlzott rendőri akció miatt jelenleg Amerika-szerte zajló tiltakozások, tüntetések közepette például véletlenül sikerült egy oaklandi Mercedes-Benz márkakereskedés bemutatótermét is szétverni, néhány autót pedig véletlenül hazavinni a legszélsőségesebb tiltakozóknak.

A rövid videóban egy itthoni áron minimum 33 millió forintos G-osztályos Mercit és (ha jól látjuk) egy 56 milliós AMG GT kabrót vesznek magukhoz felháborodásukban ketten, páran pedig a szalonban álló kocsit festik össze, gyújtják fel illetve lövik szét pisztollyal. Igazán felemelő.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ha az autósok egy nagy, sárga villamost se vesznek észre, akkor elég nagy a baj

El sem indultak, mégis elvéreztek: Kiderült a McLaren bizarr dupla kiesésének oka

„Ez tönkre fogja tenni az F1-et, vissza fog ütni rájuk” – kíméletlen mondatok Verstappentől a sanghaji kiesése után

A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
14% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
43% Nem érdekel az F1.