Dupla bejelentést tett a Mercedes.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ahogy legutóbb, most sem siette el Lewis Hamilton és a Mercedes a brit pilóta jövőjének tisztázást, ma, a hétvégi Olasz Nagydíj sajtónapján azonban a csapat bejelentette, hogy a 38 éves hétszeres világbajnok újabb két évvel, azaz a 2025-ös szezon végéig meghosszabbította az eredetileg idény végén lejáró szerződését:

A Mercedes egy másik bejelentést is tett, ugyanis kiderült, hogy a csapat másik pilótája, George Russell is maradni fog még egy darabig az istállónál, merthogy már az ő új szerződése is akkor jár le, amikor Hamiltoné – a fiatal brit eredeti kontraktusa még a következő idényre is érvényes volt, vagyis ő „csak” egy évet kapott:

Mindez azt jelenti, hogy a Mercedest változatlan pilótapárossal láthatjuk majd versenyezni a következő két szezonban.

(Fotó: Formula1.com)

Ez is érdekelhet:

Verstappen megkapta a Herendijét, mindenki boldog

Pedig Lando Norris is ott volt az átadáson.

Pérez elárulta, mennyire nehéz Verstappen csapattársának lenni

„Meglepő”, ezt „nem is gondoltuk volna”.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
24% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott