A hatszoros világbajnok Lewis Hamiltonnak is megvan a véleménye arról a bizonyos ütközésről.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Brazil Nagydíjon Sebastian Vettel és Charles Leclerc a nagy egymás elleni harcban összeütközött, ezzel pedig sikeresen lenullázták a Ferrarit. Egyik versenyző sem vállalja a felelősséget a történtekért, amiről majd Maranellóban kell számot adniuk – sok azért jóra nem számíthatnak:

Tajtékzik a Ferrari-elnök Vettel és Leclerc miatt

John Elkannak nagyon nem tetszik a pilótái hozzáállása.

Az incidensről a futamon szintén hibázó, ám azt elismerő Lewis Hamiltonnak is megvan a véleménye:

„Természetesen nem jó dolog, hogy éppen a csapattársaddal ütközöl össze, ezt saját tapasztalatból tudom. Ez a csapatnak sem jó, de biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos. (...) Ez hatalmas teher, hiszen rengeteg ember áll mögöttünk, az ilyen esetek nem csak rólunk, pilótákról szólnak. Nem jó érzés, amikor ilyen történik, hiszen sokan bíznak bennünk, hogy jól végezzük el a munkánkat.”

Ezt pedig csak úgy itt hagyjuk:

A nap vicce: a Ferrari szerint a brazil futam rendben volt

Végül is csak mindkét pilótájuk kiesett, mert egymásba mentek.

(Forrás: gpfans.com, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott