Valahogy így kell elveszíteni a világbajnoki címet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sebastian Vettel bár megverte Lewis Hamilton a Mexikói Nagydíjon, a világbajnoki versenyfutást elvesztette a brittel szemben, aki a futamon szerzett negyedik helyével is ötszörös világbajnokká koronáztatta magát két versenyhétvégével a vége előtt.

Vettelnek pedig a leintés után első dolga volt, hogy személyesen gratuláljon a Hamiltonnak, a gesztus már alapból sportszerű, hátmég az, amit mondott:

Formula 1 on Twitter

I told him it was well deserved and to enjoy it. Number five, it's something incredible. He drove superbly all year. He was the better one of us two" - Sebastian Vettel https://t.co/hxL6x6UujX

A négyszeres világbajnok azt mondta az ötszörös világbajnoknak, hogy nagyon megérdemelte az újabb vébécímet, és hogy élvezze ki. Egész évben nagyszerűen teljesített, és valóban ő volt a jobb kettőjük közül.

Hamilton már ötszörös világbajnok!

Verstappen borzalmasan megverte a mezőnyt, Vettel pedig Hamiltont, de brit így is világbajnok lett Mexikóban.

(Fotó: Twitter)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott