Megint megpróbálhatja, hátha most sikerült jó irányban haladnia.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Múlt csütörtökön, Encsnél hajtott fel egy 73 éves férfi az M30-as autópályára, és mint az autópálya-kezelő kamerájának felvételén látszik, az út vonalvezetése, a tökéletes állapotú felfestések és a jó látási viszonyok ellenére megfordult, és a forgalommal szemben, Hidasnémeti felé indult.

Az viszont nem látszik a felvételen, hogy utána több mint tíz kilométert haladt a rossz oldalon, végül a rendőrök és az útkezelő munkatársai állították meg Garadna csomópontnál. Nem kell hosszasan magyarázni, mennyire életveszélyes volt a helyzet, csoda, hogy nem történt baleset.

Következmény így is lett: előállították a hernádszentandrási bácsit,

71 500 forint pénzbírsággal sújtották, és két hónapra eltiltották a járművezetéstől,

úgyhogy jövő év elején ismét legálisan vezethet majd. A pénzbírsággal nem vitatkozunk, nem az a lényeg, az eltiltásról viszont a te véleményedre is kíváncsiak vagyunk.

Mit gondolsz a két hónapos eltiltásról?

(Forrás: Police.hu)

Ez is érdekelhet:

Egy rollerbaleset kapcsán újabb rendőrségi definíciót hallottunk arról, mi is az elektromos roller

Egy megyei rendőr-főkapitányság véletlen cáfolta Pintér Sándor belügyminisztert és az ORFK-t.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
38% Argentína
19% Franciaország
12% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
21% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés