Azt mondják, hogy minden viccnek a fele igaz.

Lewis Hamilton szerződése az idény végén lejár, azonban még továbbra sem történt meg a szerződéshosszabbítás. Korábban voltak olyan pletykák, hogy a hatszoros világbajnok annyi pénzt kér, hogy állítólag már a csapat is elkezdett hezitál a hosszabbításon.

Azóta csak annyit lehetett hallani Toto Wolff csapatfőnöktől, hogy sokkal prózaibb oka van annak, hogy még nem került pont az ügy végére. A Portugál Nagydíj versenyhétvégéjén viszont Wolff megkapta a kérdést Hamilton fizetési igényeivel kapcsolatban, amire válaszolt is:

„Hatalmas összegről van szó. (...) A gyárunkat is bérbe kell adnunk, hogy összejöjjön rá a pénz.”

Ha nem esett volna le, csak viccelt az osztrák, ugyanakkor minden viccnek a fele igaz, vagyis az anyagiak terén nem biztos, hogy egy állásponton van Hamilton és a Mercedes. Ugyanakkor több mint valószínű, hogy a brit alá fog írni a címvédőhöz.

Eközben...

(Forrás: gpfans.com, fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A BMW i3 új élete: most már a 3-as elektromos változatát jelenti

Új kormánnyal lesz még nagyobb élmény a GR Yaris

Már 400 ezren használnak autómegosztót Budapesten

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
19% Igen, nagyon bejött.
32% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
18% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés