Legalábbis a csapatfőnökük szerint.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mostanság sokat írunk arról, hogy a Mercedes háza táján milyen erősek az érzelmek, mennyire nincs jóban Lewis Hamilton és Nico Rosberg. Az amerikai nagydíj sapkadobálós esete, és az utána leadott nyilatkozatok is ezt támasztották alá, Rosberg agresszívnak, sportszerűtlennek és igazságtalannak nevezte a britet, Hamilton pedig csak annyit mondott, hogy majd rendezniük kell a dolgokat.

A Mercedes főnöke, Toto Wolff azonban úgy véli, nincs itt semmilyen probléma, és nincs feszültség a két pilóta között. Azt ugyan bevallotta, hogy néha el tud mérgesedni a viszony köztük az események hatására, azonban mindig le tudnak ülni megbeszélni a dolgot, ezért ez sosem maradandó harag.

„Nagyon sok mindent mondtak az emberek a futam után. Az egyik pilótánk megnyerte a világbajnokságot, a másik pedig elveszítette. Ha emiatt pár érzelem elszabadul, ez nem tragédia, hanem teljesen normális emberi reakció mindkét oldalról. Mi mindig összeülünk, mint csapat a futamok után és megbeszéljük a dolgokat, de ezek mindig is zárt ajtók mögött fognak folyni.”

Wolff szerint habár a világbajnokságért folyó harcnak vége, a világbajnokságnak még nem, ezért arra számít, hogy a fiai Mexikóban is egymást fogják marcangolni.

„Van egy új, háromszoros világbajnokunk, Lewis aki teljes mértékben megérdemli, hogy úgy fejezhesse be az idényét, ahogy szeretné, akár úgy, hogy innentől minden futamot megnyer. És ugyanakkor van egy Nico, aki úgy szeretné befejezni az évét, hogy minél kevesebb lemaradása legyen és minél szorosabb futamokat nyerhessen meg, így készítve fel magát az új, 2016-os idényre.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Videón az 1906-os Francia Nagydíj, amit 120 éve egy magyar nyert meg

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés