A bajnok hiányolná a spanyol pilótával folytatott harcokat.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A háromszoros világbajnok, Lewis Hamilton szerint igazán kár lenne, ha a mclarenes Fernando Alonso visszavonulna. A spanyol szerint a 2017-es autók nem tűnnek túl izgalmasnak, ezért lehet, hogy itt hagyja a sportágat, Hamilton azonban ezt nagyon nem szeretné, annak ellenére, hogy régen hatalmas ellenfelek voltak.

„Volt egy időszak 2007 körül, amikor én is rengeteget tanultam a versengésről, meg ő is. Onnantól már mindketten megtanultuk, hogyan kezeljük ezeket a helyzeteket, de nem gondolom, hogy az az időszak rányomta volna a bélyegét a mostani kapcsolatunkra.”

„Ő még mindig az egyik valaha volt legjobb pilóta, és nagyon szeretném, ha olyan autót kapna a McLarentől, amivel tudna ellenem versenyezni újra, szeretnék vele versenyezni a pódiumért. Szerintem ha Fernando visszavonul az év végén, az hatalmas hiba lenne, és nagyon sajnálnám, igazán hiányozna. Nem lenne jó a sportágnak sem, ha elveszítene egy ekkora nevet, mint ő.”

„Az lenne a méltó hozzá, ha harcolhatna a világbajnoki címért, de egyik évben sem sikerült ez neki. Úgy érzem azonban, hogy nagyon jól viseli a dolgot, nem vagyok benne biztos, hogy én ennyire jól el tudnám fogadni.”

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
37% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
1% Brazília
21% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés