A Forbes összeszedte a legjobban kereső sportolók listáját, nem kérdés, hogy Ronaldo veri a teljes mezőnyt. A Forma–1-et két pilóta képviseli a Top 20-ban: Lewis Hamilton és Sebastian Vettel – a különbség viszont egészen nagy kettőjük között.

Bár a két versenyző ugyanannyit keres (38-38 millió dollár), a brit mégis lenyomja német vetélytársát, ugyanis a reklámokból eléggé megszedi magát –  vagyis jobban, mint Vettel –, amivel először került be a Top 10-be, egészen pontosan annak a legaljára.

Hamilton 38 milliós fizuja mellett még 8 milliót húz be a reklámszerződésekből (= 46 millió), míg Vettel "csak" 500 ezret (=38,5 millió), ami a 14. helyre jó a listán.

Megjegyeznénk, hogy Ronaldo alapfizetése mellett (58 millió) még 35 milliót húz be a szponzoroktól...

A teljes listát itt tudod megnézni:

Ők a világ 10 legjobban kereső sportolói

Csak két futballista és négy kosárlabdázó az első tízben.

(Fotó: AFP)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Egy autóval nem lett volna túlsúlyos a tréler, de rákötöttek még kettőt

Soha nem kapott még annyi autó zöld rendszámot, mint márciusban

2800 helyett 39 ezerért fuvarozta utasait egy budapesti taxis

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
13% Igen, tetszett.
27% Igen, de csalódás volt.
23% Még nem, de megnézem.
38% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés