Lewis Hamilton most már havonta dobja be a visszavonulás lehetőségét remekül irányzott kétértelmű nyilatkozatokkal.

A brit egy hónappal ezelőtt is bedobta már, hogy bár baromira élvezi az F1-et, és hogy lett végre versenyképes versenytársa Sebastian Vettel személyében, de ettől még simán visszavonulna az idény végén, ha éppen úgy van.

Azóta annyit változott a helyzet, hogy helyre állt a világrendje, a Mercedes rendre legyőzi a Ferrarit, de Hamiltonnak még ennél is több figyelmre van szüksége, ezért kétértelmű gondolatmenettel tovább borzolja a kedélyeket:

„Fogalmam sincs, mi lesz hat hónap múlva. Csak annyit tudok mondani , hogy szeretek versenyezni, de nem tudhatom, mi lesz majd az idény végén. Nem valószínű, hogy kiszállok, de nem láthatom előre, hogy mit is gondolok majd karácsony környékén. Remélhetőleg jó passzban leszek.”

Hamilton szerződése amúgy 2018 végéig szól a Mercedesnél.

(Fotó: AFP)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Gyönyörű sportkupéval mutatja meg az Alpina jövőjét a BMW

Gombnyomásra kitáruló ajtókkal jön az új Audi Q9

Amikor valósággal izzik a kábel: ez a 10 leggyorsabban tölthető elektromos autó

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés