Ezt ennél egyértelműbben nem lehet megfogalmazni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A koronavírus-járvány előtti időszámításunkban több felkapott téma is volt, többek között Lewis Hamilton lehetséges Ferrarihoz való szerződéséről szóló pletykák, amire azért mindkét fél rendesen okot is adott.

A hatszoros világbajnok szerződése 2020 végén jár le, és a brit, valamint Toto Wolff csapatfőnök is elárulta, még mindig nem kezdték el a tárgyalásokat, ami újabb olaj volt csak a tűzre, ugyanakkor Hamilton azért többször is jelezte, ő a Mercedesnél érzi magát otthon.

Hamilton szerint a Ferrari nem becsülné meg őt eléggé

Most már minden jel arra utal, hogy nem igazol a Ferrarihoz.

És mindenki, aki továbbra is a Mercedes-Hamilton párost szeretné látni, nyugodtan megnyugodhat, ugyanis a brit olyat nyilatkozott, amivel gyakorlatilag el is dőlt a jövője:

„Leszögezném, hogy nincs szükségem másik csapatra. Az álmaim beteljesítése a mostani csapatommal már megtörtént, (...) nem akarok váltani. Olyan emberekkel dolgozom együtt, akik az első naptól törődnek velem. Mi vagyunk a legjobb csapat!”

Talán maga Hamilton is egyetért Bernie Ecclestone-nal:

Hamilton Vettel sorsára jutna a Ferrarinál

Úgy tűnik, "veszélyes" dolog mostanában Charles Leclerc csapattársának lenni.

(Forrás: BBC, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés