A brit szerint akkor romlott el a kapcsolatuk, amikor az apja a managere lett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Lewis Hamilton apukája 2010-ig volt a most már háromszoros világbajnok managere, és a brit pilóta szerint nem ez volt a legkönnyebb időszak a kettőjük kapcsolatában. Hamilton nem csak otthoni környezetben nem tudta már jól érezni magát, hanem az autóban is befolyásolta a teljesítményét az elmérgesült viszony.

“Volt már egy időszak, amikor rákiáltottam apukámra, hogy apa, legyél már csak szimplán az apukám” - nyilatkozta Hamilton a 60 minutesnek. “Neki ezt nagyon nehéz volt kivitelezni, nekem meg nagyon nehéz volt így élnem.”

“Nem tudtuk egyszerűen elhagyni a manager-pilóta viszonyt, és ez akkora szakadékot húzott közénk, mint a Grand Canyon.”

Anthony Hamilton, akit szintén meginterjúvolt a 60 minutes, úgy nyilatkozott, hogy tudja magáról, hogy a végére már nem is volt apa-fia viszonyuk Lewisszal, de szerinte ez elkerülhetetlen volt ahhoz, hogy a fia sikeres lehessen.

“Az a vágyam, hogy a fiam sikeres legyen, azt eredményezte, hogy inkább manager lettem, mint apa. De ha apa maradtam volna neki, akkor valószínűleg nem ért el volna ilyen sikereket.
Anno nem értettem, hogy miért rúgott ki, mint manager. Rosszul éreztem magam, hogy már nincs rám szüksége. De talán az volt a legjobb dolog, amit akkor tehetett. Már nem volt egy kisfiú, már világbajnok volt.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott