Ibrahimovicról tudjuk, hogy szereti a sportautókat, és a gyűjteménye nemrég a Ferrari limitált példányszámú, tető nélküli különlegességével bővült. Stockholmban járatta meg a Monzát, és bár nem ment gyorsan, mégis büntetést kaphat érte.

Nem volt nehéz felismerni, hogy Ibrahimovic ül abban a fekete Ferrariban, amit nemrég kaptak lencsevégre a stockholmi utcákon, a sportautónak ugyanis nemcsak teteje, de még szélvédője sincs, és Zlatan csak egy napszemüveget vett fel hozzá.

A focista még októberben, a 38-adik születésnapjára rendelte magának a limitált szériás Ferrarit, amiből összesen 499 példányt gyártanak.

A Monza SP2 motorja egy 6,5 literes, 810 lóerős V12-es, amivel 2,9 másodperc alatt gyorsul százra, a végsebessége 300 km/óra.

Ibrahimovic nem ment gyorsan, mégis megbüntethetik,

a svédországi közekedési felügyeletnek ugyanis feltűnt, hogy bár rendszám már van rajta, március óta hivatalosan nem helyezték forgalomba a Ferrarit. Igaz, a büntetés csak töredéke lesz a Monza árának, ami félmilliárd forintnak felel meg.

Gordon Ramsay épp ugyanilyet rendelt magának:

Gordon Ramsay átvette a legújabb tető nélküli Ferrariját

Nem nyitható tetős, hanem egyáltalán nincs teteje.

Nico Rosberg pedig meg is mutatja, hogyan kell meghajtani:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Ez most a legérettebb Honda SUV? Ilyen a ZR-V hosszabb használat után

Teljesen kiakadtak a rajongók az F1-pilóták hivatalos közös fotójától

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
19% 1-3 éve
21% 4-7 éve
12% 8-10 éve
39% +10 éve