A Phantom Coupé Aviator Collection az egyik alapító és egy díjnyertes repülő előtt tiszteleg, különleges padló, óra és idézet is jár hozzá.

A Pebble Beach Concours d'Elegance-on szombaton bemutatott Rolls–Royce Phantom Coupé Aviator Collection a márka egyik névadója, a repülésrajongó Charles Stewart Rolls és a Rolls–Royce-motoros Submarine S6B repülőgép előtt tiszteleg, amely 1931-ben és 1933-ban megnyerte a Schneider Trophyt.

Harmincöt autó készül a sorozatból, amely Aviator Grey nevű fényezést, matt ezüst hűtőrácsot, motorháztetőt és ablakkereteket kap, belül pedig a mattfekete műszerszámlapokról, a középkonzol tetejére épített Thommen óráról és az alumíniumbetétes, barnás bőrszőnyegről lehet felismerni.

A bőrborítású kesztyűtartóban elhelyezett Rolls-idézet is csak a szerencsés – és kőgazdag – Aviator Collection-tulajoknak jár: „A repülés a Teremtő újabb ajándéka, a legnagyobb kincs, amit az embernek adott.”

Büdös a gázolaj a rollsosoknak

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
18% Nem, tök jó, hogy van.
58% Azonnal, értelmetlennek tartom.
24% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés