Még fejlesztés alatt áll a lengyelek szuper-sportkocsija, az Arrinera Hussarya GT, de most megmutatták, milyen érzés vezetni az üres varsói belvárosban.

A lengyelek első szuperautója lesz az Arrinera Hussarya, aminek a fejlesztését értő kezekre bízták: a formáján és technikáján az a Lee Noble dolgozik, akiről a róla elnevezett sportkocsik kapcsán már hallhattál, ha máshonnan nem, akkor a Top Gear-ből.

A huszárokról elnevezett Hussarya paraméterei is ígéretesek, hiszen a versenyautós kinézetű karosszériába 6,2 literes V8-ast tettek, ami 800 lóerővel 3 másodperc alatt gyorsítja százra, és további 6 másodperc alatt a 200 is megvan. A vége 350 km/óra lesz.

A Hussarya még fejlesztés alatt áll, de a prototípust már megfuttatták Goodwoodban, és most az utcára is kimerészkedtek vele. Az Arrinera egy videón mutatja meg, milyen lenne egy ilyen szuperautót vezetni az üres varsói belvárosban, és a váltó csattanásától nekünk is feláll a szőr a hátunkon.

Ha már körbejárták vele Lengyelországot, egy másik videót is lőttek róla, hogy lássuk, milyen lesz az Arrinera Hussarya, ha végre elkészül.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ha az autósok egy nagy, sárga villamost se vesznek észre, akkor elég nagy a baj

El sem indultak, mégis elvéreztek: Kiderült a McLaren bizarr dupla kiesésének oka

„Ez tönkre fogja tenni az F1-et, vissza fog ütni rájuk” – kíméletlen mondatok Verstappentől a sanghaji kiesése után

A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
14% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
43% Nem érdekel az F1.