Nem kellene járművek közelébe engedni a 41 éves férfit.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A járőrök szeptember 29-én este állítottak elő egy 41 éves Pápa környéki férfit, aki ittasan ült volán mögé és egy parkoló autónak ütközött. Az intézkedés után szabadon bocsátották.

A férfi azonban nem tanult a történtekből: miközben hazafelé gyalogolt, útközben Mezőlakon ellopott egy lezáratlanul hagyott kerékpárt.

Az adatgyűjtés során a rendőrök azonosították a tolvajt, és felismerték benne az előző éjszaka ittas járművezetés miatt előállított sofőrt.

Drámai kép a gyanúsítottról és egy rendőrről

A rendőrök kutatást tartottak nála, és megtalálták, majd lefoglalták az elvitt biciklit. Így már nemcsak ittas járművezetés, hanem lopás miatt is eljárás indult ellene a Pápai Rendőrkapitányságon.

(Forrás: Police.hu. A címlapképet AI készítette.)

Ez is érdekelhet:

Pech Kiskőrösön: épp rakta le a sittet az utánfutóról a mezőn, amikor arra repült a rendőrségi helikopter

Illegális hulladéklerakáshoz is kell szerencse. A kiskőrösi férfinak nem volt.

Meg akarta hekkelni a visszaváltós Repont-rendszert egy raktáros, de túltolta

Kitalálta a Re-repont módszert, egy darabig működött is.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Hazai pályán a Red Bull: Itt az Osztrák Nagydíj menetrendje, nehogy lemaradj!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
24% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés