Spoiler: az Aston Martin döntése nincs összhangban a pletykákkal.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Aston Martin is felfedte jövő évi pilótapárosát, bár a sajtóban megjelent pletykák azt sugallták, hogy a hosszan elhúzód bejelentés hátterében Sebastian Vettel távozása állhat, ez nem következett be, ugyanis a csapat hivatalosan is közölte, hogy

2022-ben is Sebastian Vettel és Lance Stroll marad az istálló két versenyzője.

A négyszeres világbajnok második, míg Stroll a negyedik idényét kezdi meg az Aston Martinnál (korábbi nevén: Racing Point).

„Alig várom, hogy a következő generációs F1-es autókkal versenyezhessek. Ugyan másképp fognak kinézni, de az új technikai szabályoknak köszönhetően olyan autókkal mehetünk, amelyekkel sokkal közelebb kerülhetünk egymáshoz”

– mondta Vettel, aki szerint a változások miatt minden csapat a nulláról fog indulni.

„Ez nagyszerű lehetőség nekünk, hiszek a csapat erejében, és már most várom a 2022-es idényt.”

Az Aston Martin bejelentésével így már csak a Haas keresi pilótáit a következő évre, valamint az Alfa Romeo Valtteri Bottas mellé.

Eközben...

Így reagált Hamilton Russell érkezésére

Két képet is posztolt a posztszöveg mellé.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott